Počet položek: 0 0 CZK

Fattoria Mantellassi

„Labor omnia vincit“, toto motto potvrzuje jeho platnost více než kdy jindy v houževnatosti a oddanosti práci majitelů farmy Mantellassi v Maglianu v Toskánsku. Mantellassi pocházející z Pistoie se v 60. letech 19. století přestěhovali do oblasti Scansano a Magliano, kde pracovali jako „prořezávači“ a „roubovači“.

Vždy vinaři, v roce 1960 začali pokládat základ prvních čtyř hektarů vinice v Banditaccia, dosahující až k současné stovce. Ty pokrývají některé z mnoha kopců Farmy, v tufových a vápenatých půdách s ampelografickým základem sestávajícím převážně z hroznů Sangiovese a za druhé z Alicante, Cabernet Sauvignon, Morellino, Merlot, Canaiolo Nero, Malvasia Nera, Ciliegiolo, Vermentino Bianco , Hrozny Sauvignon Blanc.

Farma Mantellassi významně přispěla ke zřízení kontrolovaného označení původu Morellino di Scansano v roce 1978 a je považována za jednu z nejprestižnějších produkčních společností.

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu:
Le Sentinelle Morellino di Scansano DOCG Riserva 2016
Morellino di Scansano DOCG Riserva 2016
ks
Cena s DPH350 CZK
PUNTON  DEL SORBO  Cabernet Sauvignon DOC 2018
Cabernet Sauvignon Maremma Toscana DOC 2018
ks
Cena s DPH270 CZK
San Giuseppe Morellino di Scansano DOCG 2012
Morellino di Scansano DOCG 2012
ks
Cena s DPH280 CZK
Scalandrino Vermentino Maremma Toscana DOC 2018
Vermentino Maremma Toscana DOC 2018
ks
Cena s DPH250 CZK
Potvrzení zletilosti

ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET

Vstupem na stránky potvrzuji, že jsem starší 18 let.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace