Počet položek: 0 0 CZK

Mantellassi

„Labor omnia vincit“, toto motto potvrzuje jeho platnost více než kdy jindy v houževnatosti a oddanosti práci majitelů farmy Mantellassi v Maglianu v Toskánsku. Mantellassi pocházející z Pistoie se v 60. letech 19. století přestěhovali do oblasti Scansano a Magliano, kde pracovali jako „prořezávači“ a „roubovači“.

Vždy vinaři, v roce 1960 začali pokládat základ prvních čtyř hektarů vinice v Banditaccia, dosahující až k současné stovce. Ty pokrývají některé z mnoha kopců farmy, v tufových a vápenatých půdách s ampelografickým základem sestávajícím převážně z hroznů Sangiovese a za druhé z Alicante, Cabernet Sauvignon, Morellino, Merlot, Canaiolo Nero, Malvasia Nera, Ciliegiolo, Vermentino Bianco, Sauvignon Blanc.

Farma Mantellassi významně přispěla ke zřízení kontrolovaného označení původu Morellino di Scansano v roce 1978 a je považována za jednu z nejprestižnějších produkčních společností.

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka
Potvrzení zletilosti

ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET

Vstupem na stránky potvrzuji, že jsem starší 18 let.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace